اخبار توتوچی

لمپارد: خیلی هزینه کردیم چون هازارد را نداشتیم

لمپارد: خیلی هزینه کردیم چون هازارد را نداشتیم
تاریخ انتشار : ۲۶ مهر ۱۳۹۹

فرانک لمپارد از هزینه سنگین باشگاه چلسی در تابستان امسال دفاع کرده و گفت چلسی برای پر کردن جای خالی ادن هازارد باید در بازار نقل و انتقالات هزینه می‌کرد.

فرانک لمپارد از هزینه سنگین چلسی در بازار نقل و انتقالات تابستانی دفاع کرده و می‌گوید چلسی برای پر کردن جای خالی ادن هازارد باید در بازار هزینه می کرده.

شاگردان لمپارد فصل گذشته که هازارد را در اختیار نداشتند با اینکه به دلیل محرومیت نمی توانستند بازیکن جدیدی بخرند لیگ برتر را با کسب مقام چهارم به پایان بردند. چلسی اما در تابستان امسال هزینه زیادی کرد و ستاره هایی مثل حکیم زیاش، تیمو ورنر، کای هاورتز و بن چیلول و ستاره های دیگری مثل ادوارد مندی، تیاگو سیلوا و مالانگ سار را به خدمت گرفت.

لمپارد در دفاع از سیاست باشگاه چلسی در بازار نقل و انتقالات تابستانی گفت: " ما با از دست دادن هازارد بهترین بازیکن لیگ برتر را از دست دادیم. ولی چون نمی‌توانستیم در نقل و انتقالات شرکت کنیم سعی کردیم هر چه می‌توانیم در زمین امتیاز بگیریم. سال گذشته تیم‌هایی که قصد داشتند جز شش تیم برتر باشند کلی هزینه کردند و امسال هم هزینه هایشان را تکرار کردند".

 

سرمربی چلسی در ادامه گفت: " تیم‌هایی که الان بالاتر از ما هستند بازیکنان بزرگ مد نظرشان را مدتی است خریده اند و تیمهایشان را برای مدتهای طولانی بسته اند. ما می خواهیم تیم مان را قوی تر کنیم. ما که دو پنجره را از دست داده ایم سعی کردیم امسال تا حدودی جبران کنیم تا تیمی تقویت شده را روانه رقابت ها کنیم".