اخبار توتوچی

خلیل زاده: قایدی در حال حاضر فروشی نیست

خلیل زاده: قایدی در حال حاضر فروشی نیست
تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۳۹۹

رئیس هیئت مدیره استقلال اعلام کرد که این باشگاه قصد فروش قایدی را ندارد.

مهدی قایدی فصل درخشانی را پشت سر گذراند و توانست برای استقلال 15 بار در رقابت های مختلف گلزنی کند و عنوان بهترین پاسور لیگ برتر را از آن خودش کند و همین عامل باعث شد او مورد توجه بسیاری از تیم های منطقه قرار بگیرد.


اما پس از اتمام رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و عملکرد خوب قایدی در این بازی ها، شایعات زیادی پیرامون جدایی مهدی قایدی از استقلال شنیده شده و گفته می شود که این بازیکن بوشهری از یک تیم قطری پیشنهاد بزرگی دارد.


بنا بر شایعاتی که پیرامون باشگاه استقلال شنیده می شود، این بازیکن 21 ساله یک پیشنهاد بزرگی به مبلغ 2.8 میلیون دلار از یک تیم قطری دارد که ارزش ریالی آن، نزدیک به 90 میلیارد تومان است.


اما به اوج گیری شایعات جدایی مهدی قایدی از استقلال، اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره استقلال با انتشار یک استوری در صفحه شخصی اینستاگرامش اعلام کرد که این باشگاه قصد فروش قایدی را ندارد.


خلیل زاده در این استوری نوشته است: « تو روزهای اخیر صحبت‌های زیادی درباره فروش مهدی قایدی مطرح شد و هواداران محترم استقلال پس از پرداخت مطالبات شیخ دیاباته، پیغام هایی درباره فروش قایدی دادند و از بنده خواستند مانع فروش این بازیکن شوم.


این توضیح را بدهم که طبق مصوبه هیئت مدیره این بازیکن در حال حاضر فروشی نیست. اگر هم مذاکره‌ای صورت گرفته است، برای گذشته بوده و این بازیکن در خدمت استقلال خواهد بود.»