اخبار توتوچی

مورینیو: تحت تاثیر شادی بازیکنان ذخیره قرار گرفتم

مورینیو: تحت تاثیر شادی بازیکنان ذخیره قرار گرفتم
تاریخ انتشار : ۱ آذر ۱۴۰۰

ژوزه مورینیو، سرمربی تیم رم، معتقد است که تیمش نمایش قابل قبولی را برابر جنووا ارائه کرده است.

رم شب گذشته در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ ایتالیا به مصاف جنووا رفت و موفق شد با نتیجه 0-2 برابر این تیم به پیروزی برسد.

آنها با کسب این سه امتیاز موفق شدند جمع امتیازات خود پس از 13 بازی را به عدد 22 برسانند و با 10 امتیاز اختلاف نسبت به صدر جدول، در رده پنجم جدول رده‌بندی قرار بگیرند.

مورینیو پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت:« بازی سختی بود اما ما تسط کاملی بر توپ و میدان داشتیم و توانستیم بازی را کنترل کنیم. شاید گاهی در حرکات رو به جلو مشکل داشتیم. میختاریان بازی بسیار خوبی را در این پست به نمایش گذاشت. ما همواره کنترل بازی را در دست داشتیم و ضدحملات جنووا را خنثی کردیم. این باعث شد که آنها در نیمه دوم دست به بازی دفاعی‌تر بزنند.»

این مربی پرتغالی اضافه کرد:« واقعیت این است که این تیم برای بازی کردن با این سیستم ساخته نشده است. من فکر می‌کنم نیکولو زانیولو می‌تواند بیشتر از خط میانی در خط حمله بازی کند اما جنووا برای کسب یک امتیاز بازی می‌کرد  و تمامی فضاها را بسته بود، بنابراین کار برای او هم سخت شده بود. من فکر کردم که فلیکس سازگاری بیشتری با این شرایط دارد چون او بازی مستقیم و رو به جلوتری را به نمایش می‌گذارد.»

مورینیو ادامه داد:« من همه چیز را از کنار زمین زیر نظر دارم و واقعا تحت تاثیر واکنش همه‌ نیمکت‌نشینان در شادی پس از گل‌هایی که زدیم قرار گرفتم. زانیولو می‌توانست با رفتاری منفی و ناراحت همان جا بنشیند اما حسی که من از او گرفتم کاملا برعکس بود. این یعنی او بازیکن در اختیار تیم است و روز پنجشنبه یا یکشنبه شانس بازی خواهد داشت.»