اخبار توتوچی

بازگشت به بارسلونا؛ ستاره لیورپول اولین خرید ژاوی؟

بازگشت به بارسلونا؛ ستاره لیورپول اولین خرید ژاوی؟
تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۱۴۰۰

ممکن است به زودی شاهد بازگشت تیاگو آلکانتارا، هافبک اسپانیایی لیورپول به بارسلونا باشیم.

تیاگو در تابستان سال 2020 و بعد از سپری کردن هفت سال موفق در لباس بایرن مونیخ، به پیشنهاد لیورپول پاسخ مثبت داده و راهی لیگ برتر شد. هفته های ابتدایی حضور تیاگو در آنفیلد چندان خوب سپری نشد و البته او رفته رفته به ترکیب ثابت لیورپول اضافه شد. اما حالا برخی منابع اسپانیایی خبر از احتمال جدایی زودهنگام تیاگو آلکانتارا از لیورپول و بازگشت این بازیکن به لالیگا و باشگاه بارسلونا داده اند.

 

ژاوی، سرمربی جدید بلوگرانا رابطه خوبی با تیاگو داشته و در همین مدت کوتاه از زمان حضور خود در باشگاه با این بازیکن برای بازگشت به نوکمپ تماس گرفته است. همچنین ژاوی با خوان لاپورتا نیز در مورد علاقه خود به استخدام این بازیکن صحبت کرده و ممکن است تیاگو در فصل زمستان راهی بارسلونا شود.

خود این بازیکن نیز بی میل نیست در سن 30 سالگی دوباره لباس تیم سابق خود را به تن کرده و در سال های پایانی دوران ورزشی خود برای بارسلونا به میدان برود. نیمکت نشینی های متوالی و ماندن زیر سایه ژاوی باعث شد تیاگو در سال 2013 تصمیم به جدایی از بارسلونا گرفته و به همراه پپ گواردیولا راهی بایرن مونیخ شود.

 

حالا و بعد از هشت سال، خود ژاوی هدایت کاتالان ها را به عهده گرفته و ممکن است این بار تیاگو به عنوان شاگرد او در ترکیب بارسلونا حاضر شود. ژاوی خواهان تقویت زودهنگام خط میانی تیمش شده و تیاگو در حال حاضر جدی ترین گزینه این سرمربی جوان محسوب می شود.